Report

Royal Dog Překonání Gravitace 2017

Mrknout na to!
leták

Zaplnili jsme výstaviště k prasknutí!

Bitva mezi světovými jezdci na kolech, hvězdné obsazení hudební rappové scény, nejsilnější muž Evropy a americký kolotoč: To vše a mnohém víc přilákalo na naší akci do Kroměříže tisíce lidí. Festival RoyalDog Summer Party Překonání Gravitace letos nabídl lidem i zbrusu nové atrakce a přijel i populární bavič Kazma Kamil Bartošek, který celou akci moderoval. Každý návštěvník se mohl nechat roztočit ve vzduchu na adrenalinovém kolotoči ze zámoří nebo si skočit z 12 metrů do nafukovacího pytle.

Světoví jezdci předvedli na obrovském skoku šílené kousky a nejlepší trik se povedl rakouskému jezdci Tobi Merzovi, který stihl při saltu vzdat úplně opustit kolo a zase se na něj vrátit. To mu stačilo na výhru.

Celou show umocnil i nejsilnější muž Evropy Jiří Tkadlčík, který roztlačil kamion plný lidí a nechyběl ani závěrečný ohňostroj. Za hudební scénu vystoupil Ben Cristovao, Majk Spirit, Marpo, Paulie Garand, DJ Wich a další. “Děláme festival, jaký tady nikdo jiný nedělá a v tom chceme pokračovat, protože lidí to milují a každým rokem návštěvnost roste,” uzavřel zakladatel Překonání Gravitace Marek Hořava.

Více informací

Video report