Report

OCB Překonání Gravitace 2018

Mrknout na to!
leták

Nevídaná adrenalinová a hudební show.

Pátý ročník show Překonání gravitace proběhl v areálu výstaviště Floria v sobotu 28. července 2018. Na programu se objevili jezdci na kolech, koloběžkách a motorkách, známé osobnosti z hudební scény a vystoupil i nejsilnější muž Evropy. Hlavní hvězdou celého programu byl bezpochyby Leoš Mareš. Jeho koncert opravdu stál za to. Diváky doslova rozdivočil, nebál se ani osobních kontaktů s publikem, a fanynky šílely skoro jako za raných časů Beatles.

Publikum pak ve varu udržoval i Ben Cristovao a několik další známých DJ a rapperů. Hudební vystoupení se prolínala s akcemi na rampách a kolem nich. Jezdci na kolech, koloběžkách i motocyklech předváděli skoky, otočky, i jízdu s kaskadérskými prvky. „Na začátku akce nám pršelo, ale to nás vůbec neodradilo.

Jsme tu podruhé, byly jsme se podívat na kluky, jak jezdí freestyle, byl to neskutečný zážitek, sledovala jsem je se zatajeným dechem a měla strach, že jim to nevyjde“, řekla Bára, jedna z účastnic. „Dneska padl dokonce několikrát „double backflip“ na velkém i malém kole, a koloběžkáři , to je zážitek. Je vidět, že mezi kluky panuje rivalita, ale všichni jsou kámoši, znají se ze závodů“, zhodnotil show Tomáš, další z účastníků.

Video report