Milovaný Michal Mahr Hudeček 1976 – 2022 R.I.P.

Hlavní člen Překonání Gravitace Michal Mahr Hudeček nás navždy opustil. Milovaný Miku, nikdy na tebe nezapomeneme a děkujeme, co jsi vše pro Překonání Gravitace udělal.
Jeho velkým snem bylo uspořádat show Překonání Gravitace v Kroměříži, na které vystoupí ti nejlepší akrobati nejen freestyle bmx a mtb, ale i freestyle motocrossu. To se nám i přes po Covidové období podařilo zrealizovat a rozhodli jsme se věnovat celou show právě Michalovi, který od počátku rozuměl duchu Překonání Gravitace a byl to milovaný syn, přítel, otec a kamarád pro mnohé z nás. Nikdy nezapomeneme na chvíle, které jsme s tebou strávili a budeš v našich srdcích, dokud se všichni znovu nesejdeme. Do té doby nás prosím sleduj a buď pro nás andělem.

S láskou na Michala Mahra Hudečka 1976 – 2022.

Main member of our Prekonani Gravitace Michal Mahr Hudecek has left us to early. May we all accept past and present and live in peace. Beloved Mike we will never forget you thanks for beeing such a great influence tothe Prekonani Gravitace. Please take care of us until we all meet together again.
It was Mikes big Dream to make the show with ride freestyle motocross and bike together at Prekonani Gravitace Kromeriz so so we was show him some respect there and dedicate the entire show to the one and only Mike who really understood the Prekonani Gravitace spirit all the way and was such a lovley son,boyfriend, father and friend any many more for so many of us. We will never forget the moments we spent with you and you will be in our hearts until we all meet together again. Until then please watch us and be an angel for us.

In loving memory of Michal Mahr Hudecek 1976 – 2022.