Více o vstupenkách

Co zahrnují jednotlivé vstupenky?

Pokud se rozhodujete jakou vstupenku zakoupit a na co máte nárok, tak jste na správné adrese. Připravili jsme pro Vás přehled toho, co v jaké vstupence obdržíte.

Vstupenky pro děti

Děti do 13 let včetně mají vstup zdarma (nutné doložit ID dokladem, např. kartičkou pojištěnce). Vstupenku pro vstup do areálu si mohou vyzvednou v den akce u vstupu, za nezbytného doprovodu rodiče či jiné zodpovědné platící osoby starší 18 ti let.

V předprodeji: ZDARMA
Na místě: ZDARMA
Prodejní místa


Klasická vstupenka

Klasická vstupenka zahrnuje vstup do areálu po celý den a umožňuje návštěvníkovi kdykoliv opustit areál a v průběhu dne se zase vrátit.

V předprodeji: 299 – 499 Kč
Na místě: 599 Kč
Prodejní místa


Vstupenky pro ZTP/P

Držitelé průkazu ZTP/P mají vstup zdarma. Doprovod má vstup za aktuální cenu prodávaných vstupenek.

V předprodeji: ZDARMA
Na místě: ZDARMA
Prodejní místa


VIP vstupenka

Majitel VIP vstupenky má přístup do VIP zóny a čerpat všechny její výhody. Do VIP také budou pozváni interpreti bezprostředně před nebo po koncertu.

5x PIVO ➔ 5x PANÁK (dle nabídky) ➔ Soukromé WC ➔ Neomezená konzumace nealka ➔ Ovoce ➔ Sladkosti – Tatranky, oplatky ➔ Bageta ➔ Občerstvení (obložené talíře – kuřecí párty řízečky, svatební koláčky, brambůrky, tyčinky) ➔ Místenka před pódiem ➔ VIP pódium přímo před freestyle zónou ➔ Nicknack kelímek z limitované serie s logem OCB Překonání Gravitace ➔ VIP zóna s posezením (Alkohol od 18 let).

Počet VIP: 150ks

V předprodeji: 1.399 Kč (Platí do vyprodání)
Na místě: 1.399 Kč (Platí do vyprodání)