%D
dní
%H
hodin
%M
minut
%S
sekund

Report – Překonání Gravitace 2016

Kroměříž – světová show na kolech, ale i mnoho dalšího adrenalinového a hudebního programu přilákalo tisíce fanoušků na kroměřížské výstaviště Floria při akci s názvem Překonání Gravitace. Podle dostupných informací dorazilo okolo 3800 lidí.

Světoví jezdci na kolech z jedenácti zemí přiletěli do Kroměříže, aby ukázali ty nejlepší triky na dvou osmimetrových skocích. Výherci závodu na kolech si mezi sebe rozdělili dva tisíce amerických dolarů.
Z českých jezdců se však mezi nejlepší nedostali. Během dne si každý návštěvník mohl vyzkoušet například workout, což je posilování s vlastní váhou nebo shlédnout akrobatické kousky i bez kola. Pro děti byl otevřený dětský svět, který v rámci akce nabízel i netradiční atrakce. Vystoupil i Ben Cristovao, Rytmus, Kali nebo Pipes nad Pints. Nechybělo ani taneční vystoupení či exhibice na motorkách.

Závěrem celé akce byla ohnivá show, při které účastníci show jezdili na skocích v krátkém úseku za sebou, ze skoků šlehaly plameny a děvčata vystupující v Las Vegas umocnila celou ohnivou show.

Hlavní iniciátor akce a freestylista Marek Hořava akci plánoval víc jak rok dopředu.

„Jsem rád, že se vše povedlo podle plánu, i když je pořád co zlepšovat. Rád bych poděkoval celému realizačnímu týmu, bez kterého bych to nezvládl, a také velké díky patří hlavnímu sponzorovi výstavišti Floria,“ řekl na závěr Marek Hořava.

Foto report


Video report - Best Of


Video report - Long review


Vzpomínka na Jana Netrvalainfo@prekonanigravitace.cz
www.prekonanigravitace.cz